Majtki damskie – modele

Każda z nas z pewnością posiada w swojej szafie co najmniej parę modeli majtek, jednak nie zawsze wszystkie potrzebne. W poniższym tekście przedstawimy zestawienie modeli, które powinny być obecnie w każdej kobiecej szafie, gdyż mogą uratować nas w niejednej sytuacji. Zapraszamy do lektury!

Klasyczne figi

Ten model nie potrzebuje rozwodzenia się nad nim, gdyż majtki damskie w tym stylu cieszą się zdecydowanie największą popularnością i są zakładane przez nas na co dzień. Ich główną zaletą jest komfort. Są jednak stylizacje, które wymagają od nas mniej tradycyjnego podejścia. W takich przypadkach pomocne okazać mogą się…

Stringi

Ten model być może części z nas kojarzy się jedynie z wyjątkowymi okazjami. Niekiedy jednak wskazane jest założenie go do codziennej stylizacji, jaką są np. legginsy, które wyglądają skrajnie niekorzystnie, gdy prześwituje przez nie zabudowana bielizna. Stringi również dzielą się na poszczególne modele, tak że każda z nas znajdzie coś dla siebie. Co prawda, nie są one zbyt wygodne, ale bez wątpienia warto posiadać w szafie kilka par w różnych opcjach kolorystycznych.

Majtki korygujące

Majtki damskie (szukaj na gorteks.com.pl) z wysokim stanem mogą przydać się każdej z nas, nawet jeżeli posiadamy płaski brzuch. Każda z nas zna bowiem uczucie, kiedy na uroczystej imprezie nie czuje się komfortowo w przylegającej sukience po obiedzie. Majtki korygujące zapobiegną takim sytuacjom, dlatego i w ten model warto się zaopatrzyć.