Jak nosić espadryle?

Espadryle to jednej z najchętniej kupowanych butów na lato. Ich ogromną zaletą jest wygoda noszenia, a także to, że świetnie pasują do letnich stylizacji. Jeżeli więc nie wiesz, na jakie buty się zdecydować, espadryle będą doskonałym wyborem.

Pięknie prezentujące się espadryle

Espadryle to buty, które są niezwykle oryginalną alternatywą dla sandałów czy balerin. Są one bardzo chętnie wybierane latem przez większość pań, a wszystko dlatego, że są wygodne i wyglądają niezwykle efektownie. Dziś w szafach praktycznie każdej kobiety znajduje się przynajmniej jedna para ładnych espadryli, a najbardziej oryginalne są te z jutową podeszwą. Dziś espadryle bardzo chętnie noszone są przez osoby, które lubią styl Boho, azteckie motywy czy też wzory etno. To też ten rodzaj butów, który kojarzy się z modą ekologiczną.

Klasyczne modele espadryli

Wśród najpopularniejszych modeli zawsze na prowadzenie wysuwają się te z zakrytymi palcami i piętą, wsuwane jak typowe baleriny. Świetnie prezentują się modele z podeszwą wykonaną ze sznurka, choć wciąż na rynku dostępnych jest wiele modeli z podeszwą gumową. Ogromną popularnością cieszą się też espadryle wiązane, na koturnie czy też z odkrytą piętą lub palcami. Różnych typów wariacji tego typu butów jest coraz więcej, a wszystko dlatego, że są one najchętniej wybierane w lecie. Doskonale prezentują się zarówno te płaskie, jak i na koturnie. Warto mieć w swojej szafie przynajmniej jedną parę modnych espadryli.