Najpopularniejsze buty na zimę

Zima nas nie rozpieszcza. Jest zimno, mokro i nieprzyjemnie. Bardzo trudno jest dobrać najlepszą garderobę na tak niesprzyjającą pogodę. Mimo to, na naszych ulicach można zobaczyć pewne panujące trendy. Jakie buty zimowe damskie są najpopularniejsze?

Buty sportowe w wersji zimowej

Wiele nastolatek i młodych pań wybiera buty sportowe, które w środku mają specjalne ocieplenie. Dodatkowa warstwa futerka sprawia, że buty te nadają się na zimę. Ich ogromnym plusem jest to, że są niezwykle wygodne. Można w nich swobodnie biegać, a osiem godzin spędzonych w obuwiu nie męczy stopy. Takie buty nadają się do chodzenia do szkoły, pracy, na zajęcia, czy też po prostu na spacery. Sprawdzą się doskonale w niższych temperaturach, ale mogą okazać się mało praktyczne przy wysokiej pokrywie śnieżnej. Wtedy lepiej wybierać wyższe obuwie.

Kozaki – oficerki

Wśród pań ogromną popularnością cieszą się kozaki. To buty, które są na liście najmodniejszych już od lat. Doskonale pasują do stylizacji z sukienkami, spódnicami i ze spodniami. Są bardzo uniwersalne, ale równocześnie dobrze chronią przed zimnem i wilgocią. Na bardziej eleganckie wyjścia można wybierać kozaki na wyższym obcasie, a na te mniej formalne – na niskim.

Jeśli znajdą się zainteresowani, ciekawe i fantazyjne egzemplarze znajdziecie w sklepie Pantofelek24.pl.