Kolczyki srebrne – idealny dodatek do każdej stylizacji

Mnóstwo pań uważa, iż długie kolczyki srebrne najlepiej nosić tylko do wyjściowych, eleganckich stylizacji. Jak się okazuje w praktyce, coraz częściej styliści radzą swoim klientkom, by te również na co dzień sięgały np. po długie kolczyki srebrne pozłacane, które doskonale wysmuklają twarz oraz subtelnie podkreślają urodę pań. Jakie więc kolczyki najlepiej wybrać do casualowych outfitów? Co można znaleźc obecnie w popularnych salonach z biżuterią? Odpowiedź poniżej.

Długie kolczyki srebrne pozłacane – co jest obecnie na topie?

Jak wspomniano powyżej, długie, połyskujące, eleganckie kolczyki są niezastąpione do wieczorowych kreacji. Dzięki nim nawet zwykła, prosta, mała czarna sukienka nabierze klasy i wyjątkowego charakteru. Warto jednak po tego rodzaju biżuterię sięgać także na co dzień. Takie kolczyki mogą bowiem świetnie współgrać z białym swetrem lub czarnym golfem. Są panie, które potrafią nawet łączyć styl sportowy z elegancką biżuterią. Takie kolczyki w połączeniu z t-shirtem dobrze wówczas na nich wyglądają.

Jaki model kolczyków najlepiej wybrać?

Tak naprawdę wiele zależy od tego, w czym panie czują się najlepiej. W ostatnim czasie królują na półkach jubilerów eleganckie kolczyki pozłacane, które nawiązują do motywów roślinnych i zwierzęcych. Nie każda z pań jednak będzie się dobrze czuła w takich rzucających się w oczy kolczykach, więc można wybrać subtelne modele składające się z cienkiego łańcuszka, który jest zakończony efektowną ozdobą, np.: serduszkiem, listkiem, kwiatem, literką itp.