Dlaczego panie powinny zdecydować się na top no wipe?

Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że doświadczone stylistki paznokci pracujące w profesjonalnych salonach kosmetycznych przyzwyczaiły się do wycierania warstwy dyspersyjnej z paznokci specjalnym cleanerem. Warto jednak wiedzieć, że dostępne są obecnie na rynku produkty, które nie będą wymagały żadnego przetarcia. Doskonałym przykładem może być top no wipe.

Jak to działa? Dlaczego panie powinny postawić na top do hybrydy?

Należy mieć świadomość, że jak sama nazwa wskazuje produkt top no wipe nie będzie wymagał przecierania po zastosowaniu. Oznacza to tym samym, że manicure będzie zakończony już w momencie, gdy przedstawicielka płci pięknej wyciągnie swoje dłonie z lampy.

Do zdecydowanie najczęściej wymienianych argumentów przemawiających za korzystaniem z tego produktu jest zaoszczędzenie nie tylko i wyłącznie czasu, ale również pieniędzy. Godny uwagi jest bowiem fakt, że do manicure hybrydowego nie trzeba wykorzystywać wacików czy cleanera.

Warto wiedzieć, że bardzo duża liczba stylistek jest zdania, że przecieranie klasycznego topu wspomnianym cleanerem będzie zabierało część istotnego połysku. Omawiany top no wipe do hybrydy jest z kolei pozbawiony tej wady. Produkt jest w stanie dać przedstawicielkom płci pięknej rezultat pięknych i błyszczących paznokci przez stosunkowo długi czas. Ponadto połysk będzie utrzymywał się znacznie dłużej od zwykłego topu. Rekomendowany jest przede wszystkim do ciemniejszych kolorów lakierów.