Jak ubierać się modnie na wiosnę?

Wiosna to wspaniały czas dla pasjonatek mody, ponieważ największe modowe marki świata właśnie odkrywają trendy na sezon wiosna/lato.

Chłodna wiosna – oswój warstwy!

kurtki przejściowe damskie

Wiosenna pogoda daje wspaniałą okazję do eksperymentów ze stylem. Chłodniejsze dni dają sposobność do noszenia kilku warstw odzieży, co jest podstawą zabawy z modną i ze stylem. Sięgać można po lekkie płaszcze, rozpinane kardigany, żakiety oraz kurtki skórzane i jeansowe. Projektanci w sezonie wiosna/lato 2020 proponują między innymi damskie żakiety i marynarki oversize w stylu vintage. To doskonała okazja do spróbowania czegoś nowego!

Futurystyczne stylizacje na wiosnę

Projektanci w roku 2020 zdecydowali się kontynuować zapoczątkowany wcześniej kierunek ku futuryzmowi. Nowoczesna moda uliczna to bardzo ważny nurt, który zyskał wielu zwolenników i na stałe zapisał się również w świecie mody komercyjnej. Obecnie projektanci coraz chętniej podejmują się więc eksperymentów łączących style i sięgają w swoich projektach po futurystyczne inspiracje. Sportowe kurtki wiosenne damskie w stylu oversize stanowić będą doskonałe dopełnienie odważnych kreacji z futurystycznymi akcentami. Tutaj znajdziesz najlepszą ofertę.

Wiosenne kreacje boho

W wiosennym i letnim sezonie modne będą również kolorowe bluzki oraz sukienki z kwiecistymi motywami. Wielu producentów odzieży postawiło na zwiewne i przejrzyste tkaniny. Oczywiście to wspaniała okazja do uzupełnienia swojej garderoby i do zabawy z kreacjami w stylu boho. Ten luźny styl artystycznej bohemy doskonale sprawdza się nie tylko latem, ale również wiosną.